Birimlerimiz

Düğün Salonu

Öğretmenevimizde kapalı mekanda özel kutlama programları düzenlemekteyiz. Sizlerin özel günlerimizle ilgili son kararınızı vermeden önce bizimle mutlaka irtibata geçmenizi öneririz. Özel fiyatlar ve menüler; güler yüzlü, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. Düğün Salonu ve Restoranımız,330 Kişi Yemekli ve 450 Kişi Yemeksiz(Pasta ve Kolalı) Davetleriniz için hizmetinizdedir.

330 Kişi Yemekli ve 450 Kişi Yemeksiz (Pasta ve Kolalı) Davetleriniz için hizmetinizdedir. Düğün, Nişan , Kokteyl, Doğum günü ve Özel partiler (Mezuniyet Baloları, Balayı Kutlamaları), her türlü grup ve şirket yemekleri ve toplantıları ile hizmet vermektedir

DÜĞÜN SALONU AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ : 10.00 - 24.00

Restaurant

Öğretmenevi yönetim kurulunun aldığı kararlar ve yönetmelikler çerçevesinde restoranımızda tabldot hizmetlerinin yanı sıra ızgara yemekleri ve bir dizi etkinlik gerçekleştirmektedir. Restorantımızın kapasitesi Yemekli törenlerde 330, Yemeksiz (Pasta-Kolalı) törenlerde 450 kişidir.

Restourant; Yemekli toplantılar (Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet,mevlit vb) Şiir Geceleri Müzikli eğlence günleri(Yer ayırtma yöntemiyle) Özel gün ve gecelerde resmi ve gayri resmi toplantılar Okul geceleri Okuma bayramı törenleri Sabahları açık büfe kahvaltı Öğlen tabldot Kurumda restoranda ayrıca MEM personeline 150 kişilik yemek hizmeti . Akşam tabldot 3 çeşit yemek İsteğe bağlı günlerde tüm ızgara çeşitleriyle hizmet verilmektedir.

RESTORANTIMIZ AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ : 07.00 - 24.00

Lobi - Kafe

Dostlarınızı karşılayıp sohbet edebileceğiniz lobi ve galeri kat bölümümüz otel ünitemizin giriş katında bulunmakta olup, üyelerimizin ve otelimizde kalan misafirlerimizin bekleme, misafir kabul etme, dinlenme, çeşitli içecek ihtiyacını karşılamaktadır.

RESEPSİYONUMUZ VE LOBİ 24 SAAT AÇIKTIR.

Lokal

Lokal salonumuzda oyun oynama imkanı mevcuttur. Öğretmenevimiz lokalinde üyelerimize sıcak ve soğuk içecek servisi yapılmakta olup , oyun oynama imkanı sunulmaktadır. Lokal ünitesi 400 kişilik kapasiteye sahip olup, sabah saat 10.30’dan, akşam saat 18.00´e kadar hizmet vermektedir.

LOKALİMİZİN AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ : 10.30 - 18.00

Toplantı Salonu

Toplantı salonumuz hizmetinizdedir.

Bahçe - Teras

Bahçe bölümü geniş bir alana yayılmıştır. Özellikle yaz aylarında üyelerimizin ve misafirlerimizin uğrak alanı olan bu bölüm ağaçlarla ve çiçeklerle kaplıdır. Deneyimli 3 personeli ile okey, tavla, satranç, briç gibi oyunlar oynanmaktadır. Lokalimizde yapılan etkinlik ve faaliyetlerimizi şöylece sıralayabiliriz; Satranç turnuvaları · Bilardo turnuvaları · Oyun salonu hizmeti · Yazları bahçemize sıcak, soğuk içecekler.

Kuaför

Bayan kuaförlerimiz mevcut olup üye ve yakınlarının her türlü saç, makyaj, bakım ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bayan kuaför salonumuzda 2 bayan usta personel görev yapmaktadır.

Bayan Kuaför salonumuzda her türlü saç kesimi, fön, boya ve gelin başı gibi her türlü kuaför hizmeti sunulmaktadır. Özel günleriniz için randevu almanız önerilir.

BAYAN KUAFÖRÜMÜZÜN AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ : 10.00 - 18.00